Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

Yönetmen: Patty Jenkins

Yayınlanma Tarihi: 14 Ağustos 2020 (Norveç)

Film Müziğinin Bestecisi: Hans Zimmer

Oyuncular: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Kristen Wiig, Robin Wright, Connie Nielsen

Wonder Woman 1984 Hakkında

Film DC süper kahramanları evreninde geçen Wonder Woman 1 filminin devam filmi niteliğinde, bu filmde Wonder Woman çizgi romanlarındaki en büyük düşmanlardan biri karşımıza çıkıyor. Filmde başrolü ve filmin yapımcılığını Gal Gadot üstleniyor. Film henüz Türkiye de yayına girmedi ama bazı ülkelerde yayınlandı. Bu yüzden yazı hazırlıyoruz. Filmin dev bir oyuncu kadrosu var.

Film Wonder Woman’ın sevdiği adam Steve Trevor kaybettiği zaman içinde yaşadığı duygulara odaklanıyor. Kötü karakter olarak ise çizgi romanlardaki baş düşmanı olan çita ortaya çıkıyor. Karakteri ise Kristen Wiig canlandırıyor. Filmde abartı unsuru öne çıkıyor. Film IMDB den 5.4 almış.Beğenilme oranı ise yüzde 67-68 civarında seyrediyor.

Wonder Woman 1984 baş karakteri Gal Gadot.
Wonder Woman ( Gal Gadot )

Yazar Yorumu

Film hakkındaki yorumum pek olumlu değil söyleyeceğim şu ki IMDB den aldığı puanı hak ediyor. Filmde en çok takıldığı olay filmin konusu ve Steve’in dönüşü oldu. Çok anlamsız bir dönüş oldu ve abartı unsuru kısmı çok fazlaydı. Gal Gadot’un oyunculuğu fena değildi. Film konu bakımından yetersiz ve DC hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak biçimdeydi. Benim beklentimi hiç karşılamadı. İlk filmin yanında tam bir alay konusuydu. Filmde nasıl olduğunu anlamlandıramadığınız onlarca kısım vardı. Birinci filmdeki ortamı aratıyordu.

Benim Filme Olan Puanım:10/4

Fragman

Ben Ercan blogsblue.com da blog yazarlığı yapıyorum. Özgün içerikler üretiyorum.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir