Trol Avcıları

Trol Avcıları-Arcadia Hikayeleri

İlk Yayınlanma Tarihi:23 Aralık 2016

Program Kurucusu: Guillermo del Toro

Dizinin Yazarları: Guillermo del Toro, Aaron Waltke, Kevin Hageman ,Dan Hageman, Chad Quant, AC Bradley

Trol Avcıları Hakkında

Trol Avcıları iyi karakterler.

Dizide sahip olan kişiye yetenekler ve silahlar veren bir tılsım bulunmaktadır. Bir gün bu tılsıma sahip bir trol savaşçı hayatını kaybeder. Tılsımın yeni birini seçme zamanı gelmiştir. Tarihinde ilk defa tılsım bir trol yerine bir insan olan James Lake Jr.(Jim) isimli bir genci seçer. Bu olay sonrasında Jim trollerin gizemli dünyasını ve sırlarını keşfeder ve artık dünyayı kötü trollere karşı koruma sırası ona ve arkadaşlarına gelmiştir.

Yazar Yorumu

Benim dizi hakkındaki düşüncem olumlu yönde dizi bence mükemmel bir konuya sahip özellikle üçüncü sezon en muhteşem sahnelere ve içeriğe sahip diziyi izlerken heyecana kapılıyorsunuz bir animasyon dizi için mükemmel bir yapım olmuş. Karakterler çok iyi tasarlanmış ve yapılan seslendirmelerde karakterlere tam oturmuş. Karakterlerden Toby’ye özellikle bayıldım dizideki (çok iyi ya) sahneleri efsane olmuş. Filme renk katıyordu. Trollerin de her birinde kullanılan farklı tasarımlar ile harika bir yapı katılmış. Her trol de ayrı renk ve tasarımla emek verilmiş bir dizi. Dizide Merlin gibi bir büyücünün isminin geçmesi harika bir olay orta çağ tarzı karakterlerin işlenmesi bu tarz film ve dizi tutkunlarına iyi bir izlenim bırakacaktır.

Dizide işlenen konuda kötü troller iyi trollere karşıydı. Trol Avcısının görevi ise iyi trolleri koruyarak kötü trollerin serbest bırakmak istediği kötü cadı Morganayı (Kral Arthur’un Kardeşi) alt etmekti. Bu süreçte Jim çok fazla kişi kaybetti. Savaşı kazanmak için insan olmak vazgeçti. Büyücü Merlin den kendisini de bir trole dönüştürmesini istedi. Bir trole dönüştü. Ekibiyle birlikte Gamgam kralını ve Kötü Cadı Morganayı yenerek zafere ulaştı.

Özet

Trol Avcısı seçilen Jim karakterinin ekibi ile birlikte Gamgam kralını ve Kötü Cadı Morganayı hezimete uğratışını anlatan bir Animasyon Dizi.

En İyi 12 Animasyon Filmi Yazımızı Okumak İçin Tıklayınız.

Ben Ercan blogsblue.com da blog yazarlığı yapıyorum. Özgün içerikler üretiyorum.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir