New Mutants

New Mutants

Yönetmen: Josh Boone

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2020

Tür: Korku/Fantastik

Oyuncular: Maisie Williams,Anya Taylor-Joy,Charlie Heaton,Henry Zaga,Blu Hunt,Alice Braga,Happy Anderson,Colbi Gannett,Adam Beach,Thomas Kee,Marilyn Manson,Peter Deming

New Mutants film ekibi.

New Mutants Film Özeti

Film Marvel’ın çıkardığı X-men serisine ait bir film.Film de Dani isimli bir kızın sebebi belirsiz bir kasırgada babasını kaybettikten sonra bir hastanede 4 genç ile birlikte tutulmasını konu alıyor. Hastane müdürü Dr. Reyes sürekli olarak tüm çocukları ve mutant güçlerini inceleyip patronuna bildiriyor.

Tüm bunlar yaşanırken Dani ve Rahne arasında eşcinsel bir ilişki başlıyor ve aynı sırada Dani’nin henüz anlamlandıramadığı güçleri devreye giriyor Onun güçleri diğer mutant gençlerin korkularını fiziksel olarak gerçek yapıyor.

Filmin sonlarına doğru Dr. Reyes gerçek niyeti belli oluyor. Patronunun emri üzerine Dani’yi öldürmeye çalışıyor. Bu sırada Dani’nin güçleri artmaya devam ediyor ve kendi en büyük korkusu ortaya çıkıyor. Dev bir ayı ve her şeyi yok etmeye başlıyor. Dani diğer mutant gençlerin yardımıyla en büyük korkusunu yeniyor ve hep birlikte bir ekip olarak yola çıkıyorlar.

Yazar Yorumu

Benim film hakkındaki görüşüm olumlu , film biraz daha sürse daha iyi olabilirdi. Bence konu güzel ama anlatım zayıftı. Filmde anlamadığım Illyana karakterinin korkusunun gerçekte var olup olmadıkları oldu. Yani tam olarak nerden geldiler ve nasıl var oldular. Illyana’nın oyuncağı canlımı değil mi aklımı karıştırdı.

Film genel olarak iyiydi ama beklediğim kadar iyi değildi. Önceki X-men filmlerini tadını bu filmde alamadım. Bunlar dışında CGI gayet başarılıydı. Anya Taylor ve Charlie Heaton oyunculukları da muhteşemdi.

Benim filme puanım:10/6

Fragman

Ben Ercan blogsblue.com da blog yazarlığı yapıyorum. Özgün içerikler üretiyorum.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir