My Spy

My Spy

Yönetmen: Peter Segal

Kategori: Aksiyon/Macera/Komedi

IMDB: 6,3

Film Süresi: 1 saat 42 dakika

Müzik Bestecisi: Dominic Lewis

Oyuncular:Dave Bautista, Chloe Coleman, Kristen Schaal, Ken Jeong, Parisa Fitz-Henley

My Spy Yazar Yorumu

Çocukluğumun kahramanlarından Dave Bautista’nın başrolü üstlendiği bu filmde, karakterimiz JJ başarısız bir casusluk görevinden sonra bir kız ve annesini izlemekle görevlendirilir. İşler beklendiği sakinlikte ilerlerken Sophie’nin onları iş üzerinde yakalamaları üzerine ya onun istediklerini yapacak ya da onu öldürecektir. Karakterimizi JJ uzun yıllar sonra sivillerin arasına karışınca ne yapacağını bilemez ve saçmalamaya başlar. Filmin genel akıcılığı yavaş olsa da izlerken sıkıyor dersem haksızlık olur. Genel olarak bakarsak film eski usul o tatlı aile filmi havasını da size hissettiriyor. Komik detayları ve eğlenceli yapısı ile izlemesinin keyifli olduğunu söyleyebilirim. Filmin belkide en izlenesi tarafı ise günümüz kargaşası ve hızı arasında nefes alınabilecek bir durak olmasıdır.

Kötü yanları ise film aşırı tahmin edilesi ilerliyor ve yine ne olacağını önceden kestirmek baya kolay olduğunu söyleyebilirim. Benim moralimi bozan bir diğer durum ise filmin ses yönetmeninin başarısızlığı oldu. Arkadan gelen sesler veya müzikler karakterlerin konuşmalarından bazı sahnelerde baskın geliyor ve bu baya can sıkıcı oluyor, en başta sizin kendi kendinize ses ayarı yapmak durumunda kalmanız biraz üzücü. İyi ve kötü yönleriyle fena olmayan bir film ve böylesi vakit bolluğu olan bir dönemde neden olmasın diyerek izleyebilirsiniz. Vakit kaybı olarak görmeyeceğinizi garanti edebilirim. Filmin sıcak dünyasında keyifli vakitler.

Benim Filme Notum: 10/4

Özet

“My Spy”, ciddi bir CIA ajanına (Dave Bautista) odaklanıyor. Ajan, gizli bir görev kapsamında bir aileyi gözetlemeye gönderilir. Ajanın kaderi ise dokuz yaşında olmasına rağmen yaşından olgun davranan ailenin kızı Sophie’nin (Chloe Coleman) ellerinde olacaktır. Bakalım başlarına neler gelecek?

Hakkımızda ve İletişim

Sefa Aktaş Yazar:

İzlediklerini, okuduklarını ve aklına gelenlerin eleştirilerini veya tanıtımlarını yazan genç bir yazarım. Her yazı yeni bir eğlence. :)

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir