Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9

Yönetmen: Justin Lin

Film Müziğinin Bestecisi: Brian Tyler

Yayınlanma Tarihi: 2 Temmuz 2021

Oyuncular: Vin Diesel, John Cena, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Charlize Theron, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Helen Mirren, Sung Kang, Lucas Black

Hızlı ve Öfkeli 9 Hakkında

Hızlı ve Öfkeli 9 kapak fotosu.

Bu film hepimizin bildiği serinin 9. filmi filmde alışagelmiş kadronun dışında John Cena da rol alıyor.Film Justin Lin tarafından yönetilmiş, yapımcılığıda Vin Diesel, Justin Lin ve birkaç kişi daha birlikte üstlenmiş.Film dünyanın farklı bölgelerinde geçiyor.Filmde CGI efekt ile desteklenmiş sahneler bulunuyor.Film Pandemi nedeniyle 5 kez ertelendi ancak artık seyircisiyle buluştu.

Yazar Yorumu

Benim film hakkındaki görüşüm olumsuz yönde çünkü filmi aşırı derecede abartmışlar yani iyice suyunu çıkardılar. Film başladığı zamanki aksiyon sahnelerinde ekibin üstüne yağmur gibi mermi yağıyor ve kimse yara almıyor.Adamın üstüne kamyon düşüyor.Kalıp geliyor. Adamların arabası mayına değiyor ama düşmanlar patlıyor. Dominic ve Letty arabayla Spiderman gibi uçuyor dağa çarpıp taklalar atıyorlar bir şey olmamış gibi arabadan çıkıyorlar.Hele en sonda uzaya çıkıp Pontiacla Uydu delmeleri yokmu Yuh!! dedirtti.Kısacası filmi beğenmedim.Eski seriyi rezil ettiler Paul Walkerın vefatından sonra seri iyice bozduçBu filmi 14 yaşında ergenler yazmış gibiydi.

Benim Filme Olan Puanım:10/5

Mavi Mucize Filmi Hakkında Yazdığımız Yazıyı Okumak İçin Tıklayınız.

Ben Ercan blogsblue.com da blog yazarlığı yapıyorum. Özgün içerikler üretiyorum.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir