Hayalet Avcıları 3

Hayalet Avcıları 3

Yönetmen: Paul Feig

Yayınlanma Tarihi:28 Temmuz 2016

Müzik Bestecisi: Theodore Shapiro

Oyuncular: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Dan Aykroyd, Chris Hemsworth, Neil Casey, Annie Potts, Charles Dance, Zach Woods

Hayalet Avcıları Hakkında

DİKKAT SPOILER İÇERİR.

Hayalet Avcıları 3 ekibi.

Film hayaletleri varlığını kanıtlamak amacıyla bir araya gelmiş bir grup kadının komedi tarzındaki hikayesini anlatıyor. Bir gün Dr. Erin Gilbert üniversitede kadrolu öğretmen olarak çalışma adımları atmaktadır. Bu sırada geçmişten bir arkadaşı olan Abby biraz gelir edinebilmek adına birlikte hayaletler üzerine yazdıkları bir kitabı yayınlar. Bunu öğrenen Dr. Gilbert kadrolu öğretmen olabilme olasılığının tehlikeye girmemesi için Abby’i ziyaret eder ve kitabı yayından çekmesini ister. Abby bunu reddeder. Bunun üzerine anlaşıp daha önce Dr. Gilbert’a daha önceden gelen bir hayalet duyumunu araştırmaya giderler. Gittikleri yerde bir hayalet bulurlar ve videoya alırlar. Abby bunu internette yayınlar ve Dr. Gilbert işinden kovulur. Abby de çalıştığı laboratuvardan çıkarılır. Yeni bir yer tutmak için oradan ayrılırlar ve ekip olurlar. Sonradan ekibe Patty ve Kevin katılır. Araştırmaları devam ederken hayalet vakaları artmaktadır. Sonradan vakaların bir insan tarafından sağlandığı ortaya çıkar ve hep birlikte kötü adamın hakkından gelirler.

Yazar Yorumu

Bence film müthişti. Grafikler ve CGI teknolojisi gayet başarılıydı. Hikaye en başta anlaşılmıyor ama sonlara doğru film sizi iyice içine çekiyor ve daha çok izlemek istiyorsunuz. Özellikle Melissa McCarthy’nin oyunculuğu çok beğendim. Filmin komedi kısmı da gayet başarılı bir biçimde işlenmişti. Bazı hayaletler mantıksız biçimlerde var oluyordu ama çok fazla konuyu etkilemiyordu. Filmde Chris Hemsworth’un oynadığı karakter aptal ama eğlenceli bir karakterdi. Benim filmde en sevdiğim karakter çılgın yapısıyla Holtzmann oldu. Film genel olarak başarılı ve etkileyiciydi.

Filme Puanım:10/7

Fragman

Ben Ercan blogsblue.com da blog yazarlığı yapıyorum. Özgün içerikler üretiyorum.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir