Cobra Kai 3.Sezon

Cobra Kai 3.Sezon

Yapımcılar: Katrin Goodson, Bob Wilson

Besteciler: Leo Birenberg, Zach Robinson

Dizi Yayınlanma Tarihi: 2 Mayıs 2018

3.Sezon Yayın Tarihi:1 Ocak 2021

Tür: Aksiyon/Gençlik

Oyucular: Ralph Macchio,William Zabka,Xolo Maridueña,Mary Mouser,Tanner Buchanan,Martin Kove,Jacob Bertrand,Courtney Henggeler,Peyton List,Gianni DeCenzo,Nicole Brown,Vanessa Rubio,Rob Garrison,Aedin Mincks,Griffin Santopietro,Paul Walter Hauser,Khalil Everage,Joe Seo,Dan Ahdoot,Annalisa Cochrane,Randee Heller,Bo Mitchell,Bret Ernst,Ken Davitian,Kwajalyn Brown

Cobra Kai 3.Sezon Hakkında

Cobra Kai Kapak Resmi.

Bu sezondaki bölümlerde de geçtiğimiz sezonun bölümleri gibi aksiyon dolu. Bu sezonda konu artık Daniel LaRusso vs Johnny Lawrence şeklinde işlenmek yerine ikisi John Kreese’e karşı seklinde işlenmiş.

John Kreese Cobra Kai Dojosunu tamamıyla kontrolü altına almış. Miguel Diaz ise sezonun ortalarına kadar bir iyileşme süreci içerisinde belden aşağısı felçli şekilde yaşamını sürdürüyor ama Sensei Lawrence sayesinde tekrar yürümeyi başarıyor. Geçirdiği bu olay yüzünden onu fazla aksiyon ve dövüş sahneleri içerisinde görmüyoruz.

Sonlara doğru çıkan bir arbede büyük bir kavgaya sebep oluyor. Bu arbededen sonra Senseiler West Valley turnuvasında karşılaşmak için anlaşıyor.

Yazar Yorumu

Bu sezon diğer sezonlara göre baya etkileyiciydi. Ama daha çok Miguel Diaz görebilmek isterdim. Bana göre bu sezon Senseiler arasındaki rekabete daha çok odaklanmış. Yine Kavga sahneleri gerçekçiliğini bozmamış.

Johnny Lawrence bu sezonda diğerlerine oranla daha komik bir karakter olarak işlenmiş. Bu bence baya iyiydi. Filmin en çok güldüren kısmıydı. Hawk(Eli) bu sezonda hem gaddar hem de dost canlısı olarak işlenmiş. Bence en sonda yaptığı hareket çok iyiydi. Miguel Diaz’ın aksiyona katılamaması kötüydü ama bu sezonda bizi güldürmeye çalışan bir karakter gibiydi

Genel olarak bu sezondaki oyunculuklara ve konuya bayıldım. Mükemmel Olmuş.

Benim Puanım:10/9

4.Sezon ile ilgili : 4.sezonun çıkacağı onaylanmış ama herhangi bir tarih belirtilmemiş.

Ben Ercan blogsblue.com da blog yazarlığı yapıyorum. Özgün içerikler üretiyorum.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir