Çılgınlar Sınıfı

Çılgınlar Sınıfı

Yayın Tarihi: 18 Ağustos 2006

Yönetmen:Steve Pink

Kategori:Komedi/Gençlik

Film Müzik Bestecisi:David Schommer

AdaylıklarTeen Choice En İyi Çıkış Yapan Erkek Film Oyuncusu ÖdülüTeen Choice Bir Filmde En İyi Çığlık Sahnesi Ödülü

Oyuncular:Justin Long,Blake Lively,Jonah Hill,Lewis Black,Maria Thayer,Hannah Marks,Columbus Short,Adam Herschman,Mark Derwin,Ann Gusack,Diora Baird

Çılgınlar Sınıfı Yazar Yorumu

Çılgınlar Sınıfı  film kapapğı görseli.

Çılgınlar Sınıfı izlediğim en iyi gençlik filmiydi. Justin Longun oyunculuk performansı yanı sıra bir çok oyuncunun jest mimik ve vurgularıda çok iyiydi. Benim filmden çıkarımım eğitim sistemine yapılan eleştiriyi yaratıcı ve eğlenceli şekilde sunmuş olmaları, bir çok ülke ve eğitim sistemi incelendiğinde filmde karşı gelinen sistem göze çarpıyor. Yıl şu anda 2021 olmasına rağmen 2006 da çıkmış olan bu filmin anlattığı sistem sürüyor. Filmin yaratıcılığa olan desteğini anlattığı bölümler çok iyiydi. Öğrenciler arzu ettiği ve öğrenemek istediği dersleri kendileri oluşturuyor ve uygulamaya koyuyordu. Çoğu kimsenin ders olarak bakmayacağı konular ders oluyordu. Herkes kendi zeka ve yeteneklerini kullanarak yaratıcılığını ve becerilerini ortaya koyuyordu. Bizlerinde hayali olan stressiz, eğlenceli ve ilgi çekici bir ortamda öğrenim görüyorlardı.

Çılgınlar Sınıfı Özet

Çılgınlar Sınıfı kısaca üniversiteye girememiş bir gencin kendi imkanı ve inandığı sistemle kaçak bir üniversite kurmasını konu alıyor.

White Snake Filmi Hakkında Yazdığımız Yazıyı Okumak İçin Tıklayınız.

Ben Ercan blogsblue.com da blog yazarlığı yapıyorum. Özgün içerikler üretiyorum.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir